Naprawy powypadkowe burt załadunkowych

 

    Uszkodzenie tyłu pojazdu w którym jest zabudowany podest załadunkowych to pczątek problemów z jakimi spotka się użytkownik , lub właściciel pojazdu. Wydaje się ze sprawa powinna być prosty , przecież z reguły wina leży po stronie osoby która na nas najechał , wiec możemy rozliczyć naprawę z OC sprawcy i wystarczy szkodę zgłosić do towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy kolizji i czekać na likwidatora szkód i po około 14 dnia rozliczyć „ szkodę „ , lecz tu zaczynają się pierwsze problemy.

 

    Tak jak opis pojazdu jest prosty są do tego specjalne narzędzia jakimi dysponują likwidatorzy szkód i hwestia jest tylko uznania odpowiedniej stawki z rbg . i części oryginalnych lub „ zamienników „ to do rozliczenia szkód komunikacyjnych na podestach załadunkowych nie ma żadnych programów i każdorazowo likwidator szkód proponuje wartość naprawy która nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistych stawkach i cenach za naprawę uszkodzonego podestu , różnice są niejednokrotnie kilkukrotne i każdorazowo poszkodowanego odsyłają do serwisu podestów załadunkowych . Niejednokrotnie wartość naprawy przekracza wartość nowego podestu załadunkowego i towarzystwo ubezpieczeniowe może zgodzić się na wymianę uszkodzonego podestu na nowy .

 

    Proponujemy pomoc w rozliczania szkód komunikacyjnych pojazdów w zakresie :

 

 
  • Rozliczania szkód podestów załadunkowych
  • Rozliczanie całości szkód tyłu uszkodzonego pojazdu 
 
 
  • Rama i tylna część nadwozia
  • Zabudowa 

 

 

 

mt7

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Czytaj więcej