Platformy załadunkowe

 

    Szeroki wybór naszych platform załadunkowych rozpoczyna się od LoadLift SWL o udźwigu 125kg i prowadzi do urządzenia TailLift EL500 o udźwigu 500kg ze wspornikami i znakomitym dopasowaniem do gruntu.

 

  
    Nasze platformy z serii SideLift są popularne wśród władz lokalnych i używane do zbierania krawężników, a nasza seria StepLift jest zaprojektowana do zastąpienia stopnia tylnego na większości pojazdów typu panel van, idealna do załadunku ciężkich elementów z ziemi do przedziału towarowego. Platformy serii LoadLift dostarczane są do Królewskiej Poczty Brytyjskiej i służą do przenoszenia kontenerów z przesyłkami pocztowymi, natomiast produkty SWL zostały tak zaprojektowane, aby spełniały potrzeby czołowych angielskich firm oponiarskich.

 


    Te kompaktowe i trwałe urządzenia nadają się do prawie wszystkich pojazdów komercyjnych. Dostępna jest szeroka gama opcji obejmujących różne platformy aluminiowe, siatkowe lub stalowe, radiowe zdalne sterowanie, wymiary na zamówienie, zaczepy zapobiegające ześlizgiwaniu się urządzenia oraz poręcze ochronne.
Wybierz produkt poniżej, w celu zapoznania się z naszą ofertą ...

 

             
             
   
 
 
 
   
             
             
 

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Czytaj więcej